زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/5/12 -

کمیته امداد ۶۳۶ فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی ایجاد کرد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون با بستر سازی، مساعدت، سرمایه گذاری و پشتیبانی سوی کمیته امداد استان ۶۳۶ فرصت شغلی جدید برای مددجویان ایجاد شده است.
کمیته امداد ۶۳۶ فرصت شغلی جدید برای مددجویان زنجانی ایجاد کرد
هدایت صفری روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران افزود: برای تحقق اهداف و رسالت این نهاد در حوزه توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات برای جامعه هدف، ایجاد فرصت های شغلی مناسب از اولویت های کاری کمیته امداد استان است.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات اشتغالزایی به خانواده های تحت حمایت در قالب ۲ کلان پروژه راهبری شغلی و هدایت شغلی انجام می شود، اظهار داشت: با همین نگاه فضای کسب و کار و فعالیت در رشته شغلی مورد علاقه و دارای مهارت برای خانواده های تحت حمایت به منظور فراهم کردن زمینه توانمندسازی و خروج توانمند شده از چرخه حمایتی پی گیری می شود.

صفری توسعه فعالیت های اشتغالزایی برای مددجویان  تحت حمایت را یکی از برنامه های مهم کمیته امداد استان زنجان در سالجاری عنوان کرد و ادامه داد: بر همین اساس برنامه ریزی شده است تا پایان سالجاری بیش از پنج هزار و ۱۰۰ فرصت شغلی برای جامعه هدف سایر اقشار نیازمند استان ایجاد شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: هم اکنون تعداد ۲۶هزارو ۳۹۰خانوار مددجویی معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد استان بوده و از خدمات این نهاد بهره مند هستند.

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org