زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/5/9 - مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد ؛

ذبح بیش از ۴۱۸ راس دام قربانی سبک وسنگین برای توزیع در بین نیازمندان زنجانی

با همراهی خوب خیران ، مراکز نیکوکاری ومردم مومن و نوع دوست استان زنجان ، از ابتدای عید سعید قربان تاکنون ۴۰۸راس گوسفند و ۱۰ راس گوساله با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کشتارگاههای صنعتی استان ذبح وپس از بسته بندی در بین نیازمندان ومددجویان تحت حمایت توزیع شده است.
ذبح بیش از ۴۱۸ راس دام قربانی سبک وسنگین برای توزیع در بین نیازمندان زنجانی
هدایت صفری مدیر کل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این هفته با تبریک دهه امامت وولایت و قدردانی از مشارکت خیران در عید قربان گفت: مناسبت های طول سال از جمله عید قربان وغدیر بسیار حائز اهمیت است که با خلاقیت ونوآوری می توان از این مناسبت ها به نفع نیازمندان ومحرومین استفاده کرد.

‍ وی از ذبح بیش از ۴۰۸ راس گوسفند و۱۰راس گوساله از عید سعید قربان تاکنون خبر دادوافزود:ارزش ریالی نذورات وقربانی های ذبح شده بیش از ۳۶ میلیارد  ریال می باشد که تحقق ۸۶درصدی برنامه های پیش بینی شده را فراهم کرده است.

مدیر کل کمیته امداد استان از توزیع سه هزار و ۴۶۳ بسته معیشتی و غذایی در بین خانواده های تحت حمایت خبر دادوگفت:ارزش ریالی بسته های توزیع شده به مددجویان بیش از ۹ میلیاردو ۷۰۰ میلیون ریال می باشد که با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ کرامت وعزت نفس مددجویان عزیز بین آنان توزیع شده است .

صفری همچنین از اهداء هشت هزار و ۹۳۸ کیلوگرم گوشت قرمز وسفید توسط خیران ، نیکوکاران ومردم ولایی ونوع دوست استان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این نذورات و قربانی‌های اهداشده بیش از یازده میلیارد و ۴۹۵ میلیون ریال بوده است که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بین  خانواده‌های تحت حمایت و نیازمند توزیع‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان ضمن قدردانی وتشکر از نیت خیر خواهانه همه خیرین استان  وخارج استانی در شاد نمودن دل ایتام و نیازمندان افزود : شماره تلفن گویای ۳۳۱۱۶ وتمامی دفاتر این نهاد همچنین ۱۳۹ مرکز نیکوکاری فعال در سطح استان آماده دریافت نذورات نیکوکاران بوده و  امیدواریم با مشارکت خیران ونیکوکاران عزیز در روزهای پیش رو بتوانیم در دستگیری از نیازمندان قدمهای بلندی برداریم. 
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org