زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/5/9 - همزمان با دهه امامت و ولایت؛

عملیات اجرایی گازرسانی به 4 روستای استان زنجان آغاز شد

همزمان با دهه امامت و ولایت و در آستانه برگزاری یادواره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ مدیرعامل گاز زنجان از آغاز عملیات گازرسانی به ۴ روستا؛ از توابع شهرستان طارم خبر داد.

عملیات اجرایی گازرسانی به 4 روستای استان زنجان آغاز شد
به گزارش سایت زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان در مراسم اجرای گازرسانی به روستاهای شیت، ولیدر، جورزگان و زاچگان از توابع شهرستان طارم که با حضور نماینده شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان طارم، مدیرعامل، معاونین و روسای نواحی شرکت گاز استان زنجان، فرماندار و جمعی از مسئولان در روستای شیت آغاز شد؛ دکتر طاهری گفت: به لطف خداوند متعال و با پیگیری های صورت گرفته؛ در ایام مبارک غدیر و در آستانه برگزاری یادواره بزرگداشت ۳۵۳۵ شهید استان زنجان؛ شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه های صعب العبور گازرسانی به ۴ روستای شهرستان طارم هستیم.

نماینده شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه؛ با توجه به مشکلات و موانع موجود و مطالبه به حق اهالی ۴ روستا؛ با همت مسئولان و مردم عزیز منطقه؛ مشکلات مربوط به اراضی کشاورزی، آب منطقه ای و مشکلات حوزه راه و انتهای مسیر حفاظت شده، برطرف شد؛ اذعان داشت: خوشبختانه موفقت های لازم برای گازرسانی به این مناطق صعب العبور کسب شد تا ان شاالله در کمترین زمان ممکن؛ شاهد بهره مندی ۷۹۰ خانوار روستایی دیگر شهرستان طارم از نعمت گاز طبیعی باشیم.

در ادامه؛ مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، از اختصاص ۲۰ میلیارد و ۲۲۰میلیون تومان اعتبار برای اجرای عملیات گازرسانی به این ۴ روستا خبر داد.

موسی احمدلو با اعلام اینکه در حال حاضر ۵۳ روستای شهرستان طارم با ۸۰ درصد بهره مندی از نعمت گاز طبیعی استفاده می کنند؛ افزود: ۵ پروژه گازرسانی روستایی در شهرستان طارم در دست اجرا است که با آغاز عملیات اجرایی ۴ طرح گازرسانی روستایی دیگر؛ به زودی شاهد بهره مندی ۲/۸۹ درصدی خانوارهای روستایی این شهرستان از گاز طبیعی خواهیم بود.

وی اعلام کرد: برای گازرسانی به ۴ روستای شهرستان طارم؛ ۳ هزار و ۹۰۰ متر خط تغذیه، ۲۲ هزار و ۲۰۰ متر شبکه اجرا و ۶۷۴ انشعاب نصب می شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: تلاش می کنیم با تامین اعتبار و کسب مجوزهای لازم برای روستاهای واجد شرایط دیگر؛ جمعیت بهره مند شهرستان طارم را به ۹۰ درصد بهره مندی برسانیم.  
نظرات شما:
اخبار شرکت گاز استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org