زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/5/6 -

فعالیت ۱۴ پایگاه واکسیناسیون در زنجان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان گفت: اکنون ۱۴ مرکز تجمیعی در شهر زنجان برای واکسیناسیون گروه‌های هدف در حال فعالیت است.
فعالیت ۱۴ پایگاه واکسیناسیون در زنجان
محمدرضا صائینی در رابطه با مراکز واکسیناسیون زنجان، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴ پایگاه واکسیناسیون از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ در حال خدمت‌رسانی به شهروندان زنجانی هستند.

وی در رابطه با پایگاه واکسیناسیون شماره ۱ و ۲، تصریح کرد: پایگاه خودرویی واکسیناسیون شماره ۱ و ۲ در پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان قرار دارد که به سالمندان و افراد فراخوان داده شده با لیست اختصاص یافته و از ساعت ۸ تا ۱۹، آماده خدمت‌رسانی به شهروندان هستند.

این مسئول با بیان اینکه افراد زمین‌گیر و ناتوان می‌توانند در داخل خودرو واکسن کرونا دریافت کنند، تصریح کرد: پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۳ واقع در سالن ورزشی برق منطقه‌ای زنجان در خیابان اول شهرک کارمندان از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر اقدام به تزریق واکسن سالمندان می‌کند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان، در رابطه با پایگاه واکسیناسیون شماره ۵ و ۶ زنجان، ادامه داد: پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۵ نیز در سالن ورزشی پیام و پایگاه تجمعی واکسیناسیون شماره ۶ در سالن ورزشی هلال‌احمر از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ عصر آماده واکسیناسیون سالمندان است.

صائینی در رابطه با پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۸ و ۹، تصریح کرد: پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۸ در سالن ورزشی بسیج شهید سیدداوود شبیری واقع در مزار پایین زنجان و پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۹ واقع در سالن ورزشی امام علی (ع) واقع در سه راه امجدیه از ساعت ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ آماده تزریق واکسن به گروه‌های هدف هستند.

وی با بیان اینکه پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۱۰ در سالن مدیریت بحران بشیر موسوی در شهرک الهیه زنجان قرار دارد، افزود: پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شماره ۱۱ واقع در سالن ورزشی بسیج جنب کلینیک مطهری زنجان در شهرک رجایی برای واکسیناسیون گروه‌های هدف از ساعت ۸ صبح تا ۱۳:۳۰ در حال فعالیت است.

این مسئول در رابطه با پایگاه واکسیناسیون درمانگاه مصباح حسینیه اعظم، تصریح کرد: سالمندان و افراد ساعت ۸ صبح فراخوان داده شده با پیامک می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۹:۳۰ به این مرکز مراجعه کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان در رابطه با پایگاه واکسیناسیون بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان، اظهار کرد: پایگاه واکسیناسیون آیت‌الله موسوی نیز در خصوص واکسیناسیون پرسنل بیمارستان موسوی زنجان، بیماران خاص طبق فراخوان پیامکی به بیماران سرطانی، ام.اس، پیوند کبد و کلیه  از ۸ تا ۱۳:۳۰ خدمت‌رسانی می‌کند.

وی در رابطه با پایگاه واکسیناسیون بیمارستان ولی‌عصر زنجان، افزود: پایگاه واکسیناسیون بیمارستان ولی‌عصر (عج) زنجان نسبت به واکسیناسیون پرسنل بیمارستان ولیعصر (عج) زنجان اقدام کرده و پرسنل‌ این بیمارستان می‌توانند واکسن خود را دریافت کنند.

این مسئول در رابطه با پایگاه واکسیناسیون مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۶، خاطرنشان کرد: برای سالمندان و افراد فراخوان شده با پیامک از ساعت ۸ تا ۱۳:۳۰ آماده خدمت‌رسانی است.

منبع: ایسنا
نظرات شما:
اخبار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org