زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/22 - با توجه به شرایط ویژه کرونا

تعطیلی اماکن ورزشی زنجان تمدید شد

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اماکن ورزشی شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، ابهر و خرمدره به منظور پیشگیری از ابتلای ورزشکاران و مربیان به ویروس کرونا به مدت یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اماکن ورزشی شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، ابهر و خرمدره به منظور پیشگیری از ابتلای ورزشکاران و مربیان به ویروس کرونا به مدت یک هفته دیگر تعطیل خواهند بود.

محمدعلی حمزه پور افزود: طی این مدت به برخی از باشگاه های ورزشی این استان، اخطار و تذکر داده شد اما درب هیچ باشگاهی پلمب نشد.

وی اظهار داشت: اماکن ورزشی شهرستان‌های یاد شده از روز دوشنبه /۱۶ تیر ماه جاری/ به مدت یک هفته تعطیل بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی از ابتلای ورزشکاران و مربیان به این بیماری منحوس و بر اساس دستورالعمل ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا یک هفته دیگر نیز تمدید شد.  

حمزه پور تصریح کرد: این مصوبه از سوی متولیان اماکن ورزشی این شهرستان ها، لازم الاجرا است و این اداره کل به جد بر این تعطیلی ها نظارت خواهد داشت و با باشگاه هایی که نسبت به رعایت این دستورالعمل و پروتکل های بهداشتی بی‌تفاوت باشند برخورد قانونی خواهد کرد.    

وی افزود: تعطیلی اماکن ورزشی، باشگاهداران و مربیان را متحمل خسارت خواهد کرد اما تا کنترل و مهار شدن این بیماری منحوس چاره‌ای جز عمل به دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی نیست.

از پنجم اسفند ماه پارسال (سال ۹۸) فعالیت کلیه اماکن ورزشی دولتی و خصوصی به خاطر حفظ سطح سلامت فعالان در عرصه ورزش و کاهش نگرانی مردم به ویژه خانواده‌ها، قریب سه ماه،  ممنوع اعلام شد و باشگاهداران از این حیث متضرر شدند.  

در زمان حاضر استان زنجان از وجود ۳۶۱ باشگاه ورزشی خصوصی، ۲۷۰ مکان ورزشی سرپوشیده و روباز متعلق به این اداره کل، ۱۴۸ خانه ورزش روستایی و ۱۳۳ مکان ورزشی متعلق به سایر ادارات و ارگان‌ها، بهره‌مند است.    

تعداد باشگاه‌های بدنسازی و پرورش اندام این استان قریب ۱۷۰ باب است و حداقل ۸۰۰ نفر در باشگاه‌های بدنسازی مشغول به فعالیت بوده و از این طریق ارتزاق می‌کنند.  

 
 

نظرات شما:
1399/04/22 18:49:47---
واقعا متاسفم
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org