زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/11 - تاکید استاندار بر لزوم همکاری نهادها برای مقابله با کرونا

بیمارستان‌های خصوصی نیاز‌های دانشگاه علوم پزشکی را تامین کنند

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
استاندار زنجان با تاکید بر لزوم همکاری با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله با کرونا گفت: بیمارستان‌های خصوصی نیازمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی را تامین کنند.
 فتح‌اله حقیقی در جلسه ستاد کرونا استان زنجان با اشاره به وضعیت این بیماری در استان اظهار کرد: اکنون در شرایطی نیستیم که بهانه گیری کنیم و باید با دانشگاه علوم پزشکی که در خط مقدم مقابله با کروناست همکاری کنیم.

وی با بیان اینکه امروز پای سلامت و جان مردم در میان است، ابراز کرد: همه حتی بیمارستان‌های خصوصی و مراکز دولتی باید نیازمندی‌های دانشگاه و مراکز بهداشت را تامین کنند.

استاندار زنجان افزود: اکنون که فعالیت همیاران پیشگیری از کرونا در روستاها با همکاری دهیاران و بخشداران آغاز شده، فرمانداران هم با تمام توان شهرستان، در میدان باشند.

وی تصریح کرد: در شرایط مقابله با کرونا بیمه ها هم باید همچنان به تعهدات خود عمل کنند و اگر نیاز به مکاتبه و هماهنگی با مقامات کشوری داشت اعلام کنند تا برای حل مشکل اقدام شود.

حقیقی با تاکید بر اینکه ️اگر اوضاع برخی شهرستان‌ها در این روزها همینطور پیش رود به ناچار محدودیت‌ها برخواهد گشت، گفت: مردم باید بهداشت فردی را رعایت کنند وگرنه شوخی گرفتن کرونا مساوی است با افزایش تعداد مبتلایان، مرگ ومیر و همچنین اِشغال همه تخت‌های بیمارستانی که در قبال این موضوع کسانی که پروتکل‌ها را رعایت نکنند در برابر سلامت دیگران شرعا و قانونا مسوول هستند.

وی ادامه داد: همه عوامل و کادر درمان با تمامی سختی‌ها همچنان ایستاده اند و خدمت می‌کنند و این بی انصافی است عده ای بدون توجه به پروتکل‌های بهداشتی زحمت کادر درمان را دوچندان می کنند.

استاندار زنجان خاطرنشان کرد: بنا بر اعلام متخصصان در استان زنجان عامل اصلی افزایش تعداد مبتلایان به کرونا حضور در تجمعات و مهمانی‌ها از جمله مراسم جشن و ترحیم است.

وی در مورد فعالیت تالارها نیز گفت: مخالفتی با فعالیت تالارها نداریم اما مسوولان تالارها موظفند با نظارت بر بهداشت و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و همچنین متعهد شدن به رعایت این موارد فعالیت کنند.

منبع / ایسنا 

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org