زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/8 -

استعلام و پرداخت صورتحساب قبوض آب تلفنی شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: استعلام و پرداخت صورتحساب، دریافت پیامکی قبوض واعلام و ثبت رقم کنتور، تلفنی شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
جزء قاسمی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: خدمات استعلام و پرداخت صورتحساب قبوض، ثبت شماره تلفن همراه جهت دریافت قبوض بصورت پیامکی و اعلام و ثبت رقم کنتور با فشردن کلید ۴ در سانه تلفنی ۱۲۲ برای مشترکین استان زنجان مهیا شد.

 جزء قاسمی اظهار داشت: پیش از این مشترکین برای دریافت این خدمات مجبور به مراجعه حضوری بودند، اما اکنون با توجه به شرایط کرونایی کشور و لزوم پرهیز از رفت و آمد‌های غیر ضرور و صرفه جویی در وقت و هزینه مشترکین، این خدمات بصورت تلفنی ارائه میگردد.

او افزود: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در راستای رسالت خود جهت تحقق سیاست‌های دولت الکترونیک تمامی خدمات خود را بصورت غیر حضوری و در بستر اینترنت و تلفن ارائه می‌کند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اضافه کرد: علاوه بر این خدمات، ثبت حوادث آب و فاضلاب، ثبت شکایت‌های مردمی، دریافت پیام صوتی مشترکین و پیگیری جزو خدمات تلفنی سامانه ۱۲۲ برای مشترکین این شرکت می‌باشد.

جزء قاسمی بیان داشت: در راستای تحقق نظام شفافیت، صورت حساب مشترکین بصورت لحظه‌ای قابل رصد و پیگیری بوده و خدمات شرکت آب و فاضلاب در این راستا، روز به روز توسعه یافته‌تر می‌شود.

این مسئول اظهار داشت: در آینده نزدیک امکان ثبت اینترنتی حوادث آب و فاضلاب و ارائه اپلیکیشن جامع خدمات آب و فاضلاب نیز به خدمات غیر حضوری شرکت آب و فاضلاب افزوده می‌شود.

اخبار زنجان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org