زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/4 - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان خبر داد

بهره برداری از ۴ پروژه شاخص سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی در زنجان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از افتتاح چهار پروژه شاخص سرمایه‌گذاری در مجموعه‌های گردشگری، اقامت بوم‌گردی و پذیرایی سنتی در استان زنجان خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 امیر ارجمند ظهر سه شنبه در جمع فعالین صنایع دستی در زنجان به تسهیل مراحل سرمایه‌گذاری و صدور موافقت‌نامه‌های مناسب در سه حوزه گردشگری، صنایع‌دستی و میراث‌فرهنگی اشاره کرد و گفت: مجموعه‌های سرمایه‌گذاری که بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند امسال در اولویت اجرا هستند.

وی اظهار کرد: چهار پروژه شاخص سرمایه‌گذاری در مجموعه‌های گردشگری، اقامت بوم‌گردی و پذیرایی سنتی امسال در استان زنجان طی ایام الله دهه فجر و هفته دولت به بهره‌برداری می رسد و برای بیش از ۳۰۰ نفر اشتغال ایجاد می شود. 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا سفرها لغو شد، گفت: بعد از دستور ستاد کرونا مراکز گردشگری استان بازگشایی شد و طی یک ماه گذشته بازدید از سایت های گردشگری استان خوب بوده است. 

ارجمند افزود: در استان بازدید از گنبد سلطانیه و غار کتله خور بیشتر مورد توجه گردشگران بوده است. 

وی گفت: سازمان میراث فرهنگی استان تمام پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می کنند و ماسک  در اختیار گردشگران قرار می دهد. 

مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی زنجان، تاکید کرد: تمام گردشگران ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک هستند. 

ارجمند بر استفاده از نانوتکنولوژی شرکت دانش بنیان برای ارتقای کیفیت و دوام کمی و کیفی تولیدات صنایع دستی در استان تاکید کرد و گفت: یکی از زمینه‌های تحقق این امر برای جذب گردشگر و حمایت از تولید و فروش کالاهای تولیدی در حوزه صنایع دستی است. 

وی با بیان اینکه صنعت چاقو و ملیله جایگاه ویژه ای در جهش تولید و رونق تولید دارد، گفت: استفاده از نانو مانع از زنگ زدگی و کند شدن چاقو و مانع اکسیده شدن ملیله می شود.

اخبار زنجان

منبع: بازار
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org