زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/4/2 - فرماندار زنجان:

واحدهای صنفی متخلف در زنجان تعطیل می شوند

فرماندار زنجان، گفت: واحدهای صنفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند متخلف شناخته شده و تعطیل می شوند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رضا عسگری با بیان اینکه مردم دیگر پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی‌کنند، گفت: رعایت نکردن اصول بهداشتی باعث شده این بیماری در زنجان همچنان جولان بدهد.

وی با بیان اینکه واحدهای صنفی در زنجان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، اظهار کرد: برخی از صنوف پروتکل‌های بهداشتی را که الزام شده بود را رعایت نمی‌کنند و در این میان اگر واحدهای صنفی در امر بهداشت کوتاهی کنند اجازه فعالیت آنها سلب خواهد شد و ما با کسی تعارفی نداریم و تعطیل می‌شوند.

فرماندار زنجان، با بیان اینکه کار مندان شهرستان زنجان ملزم به استفاده از ماسک و رعایت بهداشت هستند، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی در ادارات تاکید جدی را مورد توجه قرار دهند.

عسگری با بیان اینکه در خصوص فعالیت صنوف پر خطر بازنگری‌های لازم انجام خواهد شد، تاکید کرد: در این زمینه نظارت از صنوف پر خطر تشدید می‌شود.

وی با بیان اینکه نظارت از فعالیت تمام واحدهای صنفی در زنجان تشدید می‌شود، تصریح کرد: صاحبان جایگاه‌های سوخت در زنجان باید تجهیزات بهداشتی را در اختیار مردم قرار دهند.

فرماندار زنجان، با بیان اینکه زنجان همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: از شهروندان درخواست می‌شود در مراکز پر تجمع تردد نکنند و اگر هم مجبور به تردد در بیرون از خانه هستند حتماً از ماسک استفاده کنند.

اخبار زنجان

منبع: مهر
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org