زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/27 -

راه‌آهن زنجان مناسب استفاده معلولان نیست

معاون عمرانی استانداری زنجان با انتقاد از مسئولان راه‌آهن زنجان گفت: متاسفانه علی‌رغم اینکه قرار بود راه‌آهن زنجان تا بهمن ۹۸ محوطه خود را به پله برقی و آسانسور مجهز کند ولی این امر تاکنون محقق نشده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مهرداد سلطانی امروز در نخستین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی استان زنجان اظهار داشت: در قبال کار انجام شده درحوزه خدمات شهری و کارهایی که باید در این حوزه انجام گیرد راه طولانی در پیش است و کارهای صورت گرفته بسیار ناچیز است. باید یک افق توسعه یافتگی مناسب‌تر آنچه که در شهرها و روستاها است را شاهد باشیم.

معاون امور عمرانی استاندار ضمن اشاره به  برگزاری دوره‌های آموزشی ساخت و سازهای شهری برای دانشجویان عمران و معماری و مهندسان در دانشگاه گفت: این آموزش‌ها برای آن‌ها لازم و ضروری است و سازمان مرتبط باید پیگیر این امر از وزارت علوم باشد.
معاون عمرانی استانداری زنجان درباره راه آهن  استان زنجان گفت: ضمن تشکر از کارهای انجام شده در راه آهن  ولی ما همچنان گله‌مند نبود آسانسور و پله برقی  هستیم و طی جلسات گذشته قرار بر این بود که آسانسور و پله‌برقی تا پایان بهمن 98 راه اندازی شود ولی این موضوع همچنان مسکوت مانده است.

سلطانی به لزوم تندی پروژه‌های مناسب‌سازی در زنجان تاکید کرد و افزود: اگر قرار بر این باشد که ما منتظر  لغو تحریم‌ها باشیم و قیمت‌ها ارزان شود مطمئناً  این امر هیچ‌گاه اتفاق نمی‌افتد پس هرچه سریع‌تر طرح‌های مناسب‌سازی را اجرایی کنیم به نفعمان است.

سلطانی با اشاره به نامناسب بودن ناوگان حمل و نقل شهری در زنجان گفت: برای مناسب‌سازی معابر و ساختار شهری مناسب ویژه معلولان نیازمند ناوگان عمومی جدیدی هستیم و تا تعیین تکلیف شدن اتوبوس‌ها باید جانبازان از ون تلفنی برای عبور و مرور استفاده کنند.

وی در پایان به ساماندهی کف بازار زنجان اشاره کرد و گفت:  در خصوص مناسب‌سازی کف بازار کمیته‌ای تشکیل و تصمیماتی گرفته شده که به زودی برای ترمیم و تغییر کف بازار به شهرداری ابلاغ می‌شود.

اخبار زنجان

منبع: تسنیم
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org