زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/22 - فرماندار زنجان:

کرایه تاکسی‌های زنجان تیرماه افزایش می‌یابد

موضوع افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی و اتوبوس از یک ماه گذشته مطرح بوده ولی تاکنون اجرایی نشده است که فرماندار زنجان در واکنش به این موضوع از افزایش کرایه‌های حمل ونقل عمومی درون شهری در تیرماه خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رضا عسگری در پاسخ به چرایی عدم تصویب و ابلاغ افزایش کرایه‌های تاکسی با گذشت بیش از دو ماه از آغاز سال اظهار کرد: مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی دو روز پیش در شورای شهر زنجان به تصویب رسیده و به فرمانداری ارسال شده است.

فرماندار زنجان با تأکید بر این‌که هفته گذشته مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل درون شهری که تاکسی نیز جزوی از آن‌هاست مورد بررسی و تصویب قرار گرفته است، تصریح کرد: مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل درون‌شهری به محض تأیید و تصویب ستاد تنظیم بازار قابلیت اجرایی دارد که در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام شده است.

وی با اشاره به این‌که سقف در نظر گرفته شده برای افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی به ویژه تاکسی ۲۵ درصد بود، خاطرنشان کرد: زمانی این میزان افزایش قابلیت اجرا دارد که ستاد تنظیم بازار نیز نظرات خود را در مورد نرخ‌های جدید اعلام کند.

عسگری در واکنش به این موضوع که رانندگان تاکسی همه ساله در مورد میزان نرخ تعیین شده و تأمین پول خرد مشکل دارند، افزود: به طور یقین ملاحظات لازم در تعیین نرخ کرایه‌ها درشهرداری و شورای شهر در نظر گرفته شده است تا هم مسافر دچار مشکل نشود هم راننده دغدغه  پول خرد نداشته باشد.
این مسئول با بیان این‌که  با بررسی جزئیات مصوبه در هیئت تطبیق فرمانداری تمامی موارد مد نظر قرار گرفته و هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود، یادآور شد: با هماهنگی‌های انجام شده امیدواریم بررسی مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل درون شهری هفته آینده در دستور کار ستاد تنظیم بازار قرار گیرد تا حداکثر اواخر خرداد ماه شاهد اجرایی شدن این مصوبه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر ستاد تنظیم بازار زودتر از موعد اعلامی، مصوبه افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی و اتوبوس را ابلاغ کند ما بلافاصله مقدمات اعمال نرخ جدید را فراهم می‌کنیم.

پیش از این حبیب یگانه شهردار زنجان از افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی و اتوبوس در خردادماه سخن گفته وعنوان کرده بود که افزایش نرخ کرایه‌ها مطابق با نرخ تورم در نظر گرفته شده است و تا زمان اعلام رسمی افزایش کرایه‌ها، راننده‌ای حق دریافت کرایه بیشتر از مسافران را ندارد و بازرسان به این موضوع توجه لازم را دارند.

اخبار زنجان

منبع: برنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org