زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/3/16 - مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس پاسخ داد؛

۳۰ درصد سهام عدالت ۵۰۰ هزارتومانی چقدر می‌شود؟

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با انتشار استوری در اینستاگرامش توصیه‌هایی را خطاب به سهامداران سهام عدالت منتشر کرد.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
یاسر فلاح مدیرعامل  شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس امروز در صفحه شخصی اینستاگرام خود با هشتگ «#سهام عدالت دارایی ارزشمندی است» نوشت:  «خیلی ها می‌پرسند, مالکیت سهام عدالت را مستقیم انتخاب کنیم یا غیر مستقیم؟

این یک انتخاب کاملا شخصی است و اگر دانش بورسی دارید یا قصد دارید یادبگیرید روش مستقیم را انتخاب کنید؛ در این روش شما به طور مستقیم  سهامدار شرکت‌ها می‌شوید. باید اخبار پیرامون شرکت‌ها که دارایی شما هستند را پیگیری کنید. ممکن است روزی شرکت حال خوب داشته باشد و روزی حال نامساعدش را ببینید. تمرین و صبر و تحمل داشته باشید.

اما اگر چنان قصدی ندارید, روش غیر مستقیم را انتخاب کردید که در این روش شما سهامدار شرکت‌های  سرمایه گذاری استانی شده‌اید. به جای بررسی و پیگیری سی و شش شرکت به صورت مستقیم, مدیریت یک شرکت سرمایه گذاری استانی برعهده شماست. به زودی شرکت‌های سرمایه گذاری استانی وارد بورس می‌شوند و سهام آن ها قابلیت خرید و فروش  پیدا می‌کند. در هر دو روش مزایایی وجود دارد  به شایعات توجه نکنید. اینکه برخی می‌گویند در روش غیر مستقیم اختیار سهام تا چندسال  دست دولت می‌ماند, غیر واقعی و دروغ است.

همچنین برای تعادل بخشی بازار سرمایه، فعلا ۳۰ درصد از سهام عدالت قابل نقد شدن است. این میزان از سهام عدالت، اگر برگ سهام ۵۰۰ هزار تومانی داشته باشید، حالا حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان یا کمی بالاتر و پایین‌تر می‌ارزد.»
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org