زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/3/31 - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد؛

گواهینامه صلاحیت آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب این شرکت خبر داد.
گواهینامه صلاحیت آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب زنجان
«علیرضا جزءقاسمی» ضمن بیان این مطلب گفت: گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IEC 17025 ویرایش 2017 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد ایران) بوده و این گواهینامه، مهم ترین مدرک تاییدیه دقت و صحت نتایج آزمون آزمایشگاهی در سطح کشور است.

وی با اشاره به دامنه کاربرد و زمینه فعالیت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه، تصریح کرد: این گواهینامه، برای آزمون های باکتریولوژی، فیزیکی-شیمیایی و نمونه برداری آب آشامیدنی کاربرد دارد که پارامترهای مختلفی را در این 3 بخش شامل می شود.  

وی ادامه داد: گواهینامه مذکور تا تاریخ 11/12/1402 برای این آزمایشگاه اعتبار دارد و پس از انقضای این زمان، با بررسیهای مجدد اعتبار این گواهینامه تائید خواهد شد.

جزءقاسمی درباره فرآیند دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اظهار داشت: آزمایشگاه مرکزی آب و فاضلاب پس از صرف حدود یک سال زمان برای اماده سازی، پیاده سازی و استقرار الزامات سیستمی و فنی خود صرف نموده و بدون حضور مشاور، موفق به آمادگی سیستم برای انجام فرآیند ممیزی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.

این مسئول ادامه داد: فرآیند ممیزی در تاریخ  06/06/99 انجام شد و  پس از رفع عدم انطباق های وارده و نیز ارائه مستندات و مدارک سیستمی و فنی، گواهینامه مذکور صادر گردید.
نظرات شما:
اخبار شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org