زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1400/3/24 -

اصحاب رسانه برای افزایش مشارکت در انتخابات فعالیت کنند

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: اصحاب رسانه در زمینه افزایش میزان مشارکت به عنوان یک تکلیف و انتخاب اصلح در انتخابات پیش‌رو فعالیت کنند.
اصحاب رسانه برای افزایش مشارکت در انتخابات فعالیت کنند
ابوالفضل طهماسبی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران استان زنجان که در اردوگاه شهید باکری زنجان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین رویدادهای امروز کشور انتخابات است.

جانشین سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه دشمنان برای خدشه وارد کردن به این برنامه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند، عنوان کرد: از همه قوا و ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب برای برداشتن گام‌های اساسی در آینده باید گذشته را بررسی کرده و از تجارب آن استفاده کرد، عنوان کرد: اگر گذشته بررسی نشود، آینده مورد تهدید قرار می‌گیرد.

طهماسبی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه، فرهیختگان و پژوهشگران باید در زمینه نقش ولی‌فقیه در گام دوم انقلاب بیشتر مطالعه کنند و نظر بدهند، تاکید کرد: مطالبه‌گری در زمینه گام دوم انقلاب از سوی اصحاب رسانه باید اتفاق بیفتد، اما هنوز در این زمینه اقدامی نشده است.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه باید زمینه برگزاری انتخابات در امنیت با رقابت سالم فراهم شود، تاکید کرد: اصحاب رسانه در زمینه افزایش میزان مشارکت به عنوان یک تکلیف و انتخاب اصلح فعالیت کنند.

وی علاج دردهای کشور را حضور پرشور و انتخاب اصلح در انتخابات خواند و گفت: با حضور پر شور در انتخابات در امتداد ولایت و سیاست‌های کلی نظام، رئیس جمهور آینده کشور را چهار سال مدیریت کند.

طهماسبی روزهای منتهی به انتخابات را لیله‌القدر خواند و گفت: در این روز باید سرنوشت کشور را انتخاب کرد و انتخاب اصلح می‌تواند مشکلات کشور را حل کند.

جانشین سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تاکید بر اینکه سپاه له یا علیه کسی وارد عرصه نمی‌شود، گفت: باید به انتخابات به عنوان تکلیف نگاه کنیم، چرا که حضور مردم در پای صندوق‌های رأی توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org