زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1

1400/3/24 -

انصراف 45 داوطلب انتخابات شورای اسلامی در زنجان

فرماندار زنجان گفت: 45 از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر زنجان انصراف دادند، گفت: 22 نفر از این افراد پس از انتشار فراخوان و لیست تاییدیه‌ها انصراف داده‌اند، اما تاکنون کسی به لیست اضافه نشده است.
انصراف 45 داوطلب انتخابات شورای اسلامی در زنجان
رضا عسگری اظهار کرد: فرآیند برگزاری انتخابات طبق روال پیش‌بینی شده در حال انجام است و عوامل اجرایی مشغول آماده‌سازی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات باشکوه هستند.

فرماندار زنجان با اشاره به اینکه تبلیغات شورای شهر و همچنین انتخابات ریاست جمهوری با نظارت دستگاه‌های مربوط و البته فرمانداری در حال انجام است، گفت: در صورت مشاهده تخلف احتمالی برخورد لازم انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه از آغاز فرآیند ثبت‌نام تاکنون ۴۵ کاندیدا و داوطلب شورای شهرستان زنجان انصراف خود را اعلام کرده‌اند، گفت: ۲۲ نفر از این افراد پس از انتشار فراخوان و لیست تاییدیه‌ها انصراف خود را اعلام کرده‌اند.

عسگری تصریح کرد: اما پس از انتشار آگهی هیچ شخصی که تایید صلاحیت شده و به لیست اضافه شده باشد، نداشتیم.

فرماندار زنجان درباره برخورد با تخلفات تبلیغاتی نیز گفت: عمده تخلفات درباره تبلیغات و نصب بنر در محلی که برای مردم مزاحمت ایجاد کند، عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نشر اکاذیب در فضای مجازی، هتک حیثیت برخی از داوطلبان در فضای مجازی بوده است، اما تخلفی که جنبه مجرمانه داشته باشد، نداشتیم.

گفتنی است،بر اساس قانون، 24 ساعت قبل از آغاز فرآیند انتخابات تبلیغات باید پایان بپذیرد، بر این اساس پایان قانونی زمان تبلیغات نیز باید ۷ صبح روز قبل باشد.

در این دوره انتخابات روز جمعه 28 خردادماه از ساعت 7 تا 12 شب انجام خواهد شد و برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تعداد اخذ شعب نیز افزایش یافته است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org