زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/29 -

دریافت ۱۱۵ قطعه زمین برای تامین یک هزار و ۸۰ واحد مسکونی در در زنجان

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: ۱۱۵ قطعه زمین برای تامین یک هزار و ۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در زنجان دریافت شده است.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رضا خواجه‌ای ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در طول یک سال گذشته، ۵۸ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد در استان احداث شده است، اظهار کرد: تاکنون ۱۱۵ قطعه زمین برای تامین یک هزار و ۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان دریافت شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به طراحی ۷۶۸ واحد مسکونی به مساحت ۱۱۶ هزار و ۸۷۰ متر مربع در طول یک سال گذشته از سوی این نهاد اشاره کرد و گفت: آغاز به ساخت پروژه‌های جدید در قالب طرح اقدام ملی و مسکن محرومین به تعداد یک هزار و ۵۶ واحد در سطح استان از دیگر اقدامات این نهاد به شمار می‌آید.
وی تصریح کرد: پروژه‌های مسکونی 368 واحدی گلشهر زنجان، 96 واحدی هیدج، 16 واحدی صائین قلعه، 96 واحدی آب‌بر، 126 واحدی خرم‌دره و ۸۰ واحدی فاز ۲  هیدج از جمله پروژه‌هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا است.
خواجه‌ای مهم‌ترین اهداف و رسالت این نهاد را تأمین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد دانست و افزود: تامین مسکن گامی مهم در دست‌یابی به توسعه پایدار است که در حال حاضر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی دارد به طوری که در راستای سیاست‌ها و راهبردهای توسعه‌ای مسکن کشور گام برداشته و مطابق با رویکردهای و راهبردهای حمایتی از اقشار ضعیف جامعه حرکت کرده است.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org