زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/7 - مسئول روابط عمومی بانک ملی استان زنجان

پرداخت بیش از 3 هزار فقره وام ازدواج توسط بانک ملی استان زنجان

مسئول روابط عمومی بانک ملی استان زنجان گفت: این بانک در سال گذشته با پرداخت بالغ بر 3040 فقره وام ازدواج به ارزش یک هزار و 579 میلیارد ریال به متقاضیان، رتبه اول شبکه بانکی استان زنجان را کسب کرد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
مهدی دویران اظهار داشت: تسهیلات ازدواج به عنوان پشتوانه مالی و یک رویکرد حمایتی از زوج‌های جوان، قلمداد می‌شود.

وی افزود: از این رو، تسهیل در دریافت این وام همواره از سیاست‌های مهم برنامه‌ریزان و نهادها بوده و در این میان، بانک ملی ایران با رویکرد حمایت از جوانان همواره سعی دارد تا این سنت حسنه را تا حد امکان تسهیل کند.

دویران با بیان اینکه اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه از اولویت‌های بانک ملی ایران به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: این بانک در سال گذشته با پرداخت بالغ بر 3040 فقره وام ازدواج به ارزش یک هزار و 579 میلیارد ریال به متقاضیان، رتبه اول شبکه بانکی استان زنجان را کسب کرد.

مسئول روابط عمومی بانک ملی استان زنجان تصریح کرد: این بانک، رتبه اول پرداخت وام ازدواج در نظام بانکی استان را دارد.

وی گفت: به استناد مفاد بند «الف» تبصره 16 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به زوج‌هایی که تاریخ عقد آن‌ها بعد از 01‏/01‏/1397 است و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، پرداخت می‌شود.

دویران با بیان اینکه هر یک از متقاضیان صرفاً یک مرتبه می‌توانند تسهیلات ازدواج را دریافت کنند، اظهار داشت: به‌طوری که به هر یک از زوجین مبلغ  700 ميليون ريال و به متقاضیانی که سن ازدواج آن‌ها در پسران زیر 25 سال و در دختران زیر 23 سال باشد، مبلغ یک ميليارد ريال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج تعلق می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه تاریخ عقد متقاضیان قبل از سال 1397 بوده و در صف سامانه ازدواج در انتظار اخذ وام باشند، صرفاً مشمول سقف 500 میلیون ریال برای هرکدام از زوجین خواهند شد.

مسئول روابط عمومی بانک ملی استان زنجان گفت: مشتریان و متقاضیان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند موارد را از طریق سامانه رسیدگی به شکایات بانک ملی ایران در سایت اصلی این بانک، پیگیری کنند.

وی افزود: شعب بانک ملی ایران در سراسر استان نیز همچنان پذیرای متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج بوده و آمادگی دارند در صورت تکمیل مدارک و ارائه ضامن معتبر در سریع‌ترین زمان نسبت به اعطای تسهیلات موصوف اقدام کنند.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org