زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1400/2/6 -

اعلام فراخوان کمیته آفرینش‌های هنری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان

رئیس کمیته آفرینش‌های هنری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان از آغاز فراخوان دریافت آثار هنرمندان در چهار بخش شعر، داستان کوتاه، خاطره‌نویسی و طراحی و اینفوگرافی مرتبط با دفاع‌مقدس خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه امسال شاهد برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید زنجان خواهیم بود، اظهار کرد: این کنگره با هدف الگوسازی از شهدای استان و نیز آشنا کردن نسل جدید با دلاورمردی‌های این عزیزان است و معتقدیم با زبان هنر می‌توان این مفاهیم را بهتر منتقل کرد.

کامران جعفری با اشاره به انتشار فراخوان جمع‌آوری شعر، خاطره، داستان کوتاه و طراحی هنرمندان در حوزه دفاع‌مقدس و شهدای غواص، افزود: دبیرخانه کمیته آفرینش‌های هنری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان واقع در زنجان، میدان شورا، مجتمع فرهنگی جهاددانشگاهی، معاونت فرهنگی آماده دریافت آثار دفاع‌مقدس است. البته علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق فضای مجازی  به شماره ۰۹۱۱۶۰۰۲۳۳۵ یا znacecr@yahoo.com ارسال کنند.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان در سال‌جاری، عنوان کرد: از همه ظرفیت‌ها برای برگزاری هرچه بهتر این کنگره استفاده خواهیم کرد که در همین رابطه از دوم اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز تشکیل نهاد انقلابی سپاه پاسداران تا دوم شهریورماه ۱۴۰۰، دبیرخانه این کنگره آماده دریافت آثار علاقه‌مندان در بخش‌های اعلام شده است.

جعفری با اشاره به تشکیل کمیته‌های مختلف برای برگزاری کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان، خاطرنشان کرد: وظایف کمیته‌ها مشخص و جلسات مختلفی نیز در این زمینه برگزار شده است.

این مسئول با بیان اینکه شهدا حق بزرگی بر گردن همه مردم و مسئولان دارند، تصریح کرد: شهدا از جان‌شان برای حفظ کشور، اسلام و نیز امنیت مردم گذشتند که در این راستا انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید از وظایف مهمی است که همه ما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org