زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/1/31 - طی سال گذشته انجام شد؛

بهره مندی ۱۰۸۸ مددجوی زنجانی از مشاور حقوقی کمیته امداد استان

با همکاری۳۶ وکیل نیکوکار همکار با کمیته امداد استان زنجان، هزار و ۸۸ مددجوی عزیز تحت حمایت این نهاد از میز خدمت مشاور حقوقی این نهاد در سال گذشته بهره مند شده اند.
بهره مندی ۱۰۸۸ مددجوی زنجانی از مشاور حقوقی کمیته امداد استان
هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از استقرار میز خدمت حقوقی در این نهاد به منظور رسیدگی و پاسخگویی به مشکلات و مسائل حقوقی خانواده های عزیز تحت حمایت، در قالب میز خدمت مشاور حقوقی خبر داد و گفت: ارائه مشاوره های حقوقی به مددجویان  عزیز تحت حمایت این نهاد از طریق استقرار میز خدمت حقوقی در سطح ادارات  و دفاتر کمیته امداد استان زنجان به عنوان یکی دیگر از سرفصل های خدمات حقوقی این نهاد است که با همکاری وکلای نیکوکار همکار با این نهاد انجام می شود.

وی با بیان اینکه به منظور ارائه مشاوره حقوقی مورد نیاز مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان۱۲مورد میز خدمت مشاور حقوقی با همکاری وکلای نیکوکار زنجانی در سال گذشته در سطح  استان استقرار یافته و مشاوره های حقوقی مورد نیاز مراجعین به آنان ارائه شده است، افزود: با مشارکت۳۶ وکیل نیکوکار همکار با کمیته امداد استان زنجان، هزار و ۸۸ مددجوی عزیز تحت حمایت این نهاد از  مشاوره های میز خدمت مشاور حقوقی این نهاد در سال گذشته بهره مند شده اند.

صفری با اشاره به اینکه خدمات ارائه‌شده به جامعه هدف این نهاد در حوزه مددکاری حقوقی با استفاده از ظرفیت مجامع و کانون‌های مشاوران حقوقی، حقوقدانان و بسیج وکلا انجام می‌شود، ادامه داد : به همین منظور  تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین کانون حقوقدانان و وکلا ، بسیج حقوق‌دانان و وکلا و مشاوران حقوقی و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان منعقد شده و تلاش می کنیم با بهره گیری از این ظرفیت ها زمینه ارائه خدمات مورد نیاز خانواده های تحت حمایت در این بخش به صورت تخصصی  و اثربخش به آنها ارائه شود.
نظرات شما:
اخبار کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org