زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/1/30 -

کشف احتکار اقلام بهداشتی 47 میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف احتکار اقلام بهداشتی به ارزش 47 میلیارد و 400 میلیون ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
کشف احتکار اقلام بهداشتی 47 میلیاردی در زنجان
سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: در پی کسب خبری در خصوص احتکار مقادیر زیادی اقلام بهداشتی در یک انبار در شهر زنجان رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با شناسایی این واحد و هماهنگی‌های قضایی، تیمی از ماموران به همراه بازرسان سازمان صمت و نماینده غذا و دارو به نشانی اعلامی اعزام و در بازرسی از این واحد صنفی ۴۲ هزار و ۶۴۵ لیتر محلول اسپری ضدعفونی کننده و ژل و مواد اولیه محلول بهداشتی و ۴۰۰ رول مواد اولیه ماسک و ۸۰۰ هزار عدد ماسک کشف کردند.

وی با بیان اینکه در این رابطه پرونده تشکیل و در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۴۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

سردار جهانبخش همچنین از توقیف ۳ تن محموله روغن خوراکی غیرمجاز به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران کلانتری ۱۱ سلطانیه هنگام گشت‌زنی در محور زنجان - خدابنده به دو دستگاه وانت نیسان مشکوک و برای بررسی خودروها را متوقف کردند و در بازرسی از خودروها ۳ تن روغن مایع خوراکی به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال که به صورت غیرمجاز و فاقد مدارک قانونی حمل بود کشف شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان احتکار کالاهای ضروری مردم در شرایط حساس کنونی را غیر اخلاقی عنوان و تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده تخلفات از جمله احتکار و احتکار کالاهای اساسی و ... مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار فرماندهی انتظامی استان زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org