زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
طراحی وبسایت در زنجان
طراحی وبسایت در زنجان

1400/1/29 -

کرونا ناوگان حمل و نقل درون‌شهری زنجان را تعطیل کرد

فرماندار زنجان گفت: طبق تصمیم ستاد مبارزه با کرونای شهرستانی، با توجه به وضعیت بحرانی کرونایی زنجان و با هدف کاهش ترددها، فعالیت ناوگان حمل ونقل درون‌شهری زنجان از صبح امروز/یکشنبه/ تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
کرونا ناوگان حمل و نقل درون‌شهری زنجان را تعطیل کرد
رضا عسگری با اشاره به اینکه از زمان قرار گرفتن شهر زنجان در وضعیت قرمز کرونایی، محدودیت هایی به لحاظ تردد و فعالیت مشاغل وضع شده است، افزود: با توجه به تعطیلی بازار تاریخی شهر زنجان و مراکز تجاری شهر به منظور کاهش ازدحام و ترددهای غیرضروری در شهر فعالیت ناوگان اتوبوسرانی درونشهری متوقف شده است.

وی با بیان اینکه طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، دستگاه‌های اجرایی زنجان با تعداد یک سوم کارکنان فعال هستند، اضافه کرد: در این راستا و برای خدمات رسانی بهینه خدمات الکترونیکی ادارات نیز افزایش یافته و شهروندان‌ می توانند  کارهای اداری موردنیاز خود را به صورت غیرحضوری دریافت کنند.
این مسوول با اشاره به وضعیت کرونایی شهر زنجان ادامه داد: در پی افزایش شمار مبتلایان سرپایی کرونا طی هفته های اخیر شاهد افزایش زیاد بستری بیماران در بیمارستان‌ها هستیم که در صورت ادامه روند فعلی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم نگران افزایش تعداد فوتی ها طی روزهای آینده نیز هستیم.
وی با تاکید بر اینکه آمار بیماران بدحال کرونایی همچنان صعودی است، اظهار داشت: با روند شتابان افزایش تعداد مبتلایان بستری در بیمارستان‌ها امکان کمبود تخت بیمارستانی طی روزهای آینده متصور است که همین مساله خدمت رسانی به بیماران غیرکرونایی را نیز با مشکل جدی مواجه می کند.

عسگری افزود: تنها راه مقابله با این وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی است ولی به رغم آنکه طی هفته اخیر رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط مردم روند افزایشی داشته است اما همچنان با استانداردها فاصله وجود دارد و این مهم باید بیش از گذشته مورد توجه باشد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نگران‌کننده شهر زنجان پیشنهاد تعطیلی برخی مشاغل گروه یک نیز داده شده است که این مهم در صورت تایید نهایی ستاد استانی مبارزه با کرونا اعمال خواهد شد.

منبع ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org