زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/18 -

تغییرات مدیریتی از رده کارشناسی تا مدیران ارشد

شهردار زنجان با بیان اینکه طی روزهای آینده تغییرات مدیریتی در شهرداری رخ می‌دهد، گفت: تغییرات در حوزه‌های مختلف از رده کارشناسی تا مدیران ارشد خواهد بود.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
حبیب ملایی یگانه اظهار کرد: در راستای بهبود عملکرد مجموعه شهرداری به دنبال استفاده از نیروهای متخصص و توانمندی هستیم تا بتوانیم امورات شهرداری را در مسیر درست و قانونی خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه در روزهای آینده تغییراتی در مجموعه مدیریتی شهرداری رخ خواهد داد، افزود: نیروهای جدید باید کار بلد، مومن و متخصص بوده و انجام کار جهادی را در دستور کار خود قرار دهند تا با انجام خدمات بیشتر به مردم،، اعتماد عمومی به مجموعه شهرداری بازگردانده شود.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه هر مجموعه‌ای در راستای تقویت و بهبود مستمر فعالیت‌ها نیازمند به روزرسانی و انجام خدمات نوین است، اعلام کرد: به دنبال تقویت سیستم مدیریتی و غلبه بر نقاط ضعف در شهرداری هستیم.

وی با بیان اینکه تغییرات در حوزه‌های مختلف از رده کارشناسی تا مدیران ارشد رخ خواهد داد، اضافه کرد: به دنبال کارآمدی مجموعه و چابک‌تر کردن آن خواهیم بود.
یگانه در ادامه به مباحث مطرح شده در ارتباط با مشکل جذب 18 نفر از نیروهای شرکتی اشاره کرد و افزود: به دنبال ایراد قانونی یکی از دستگاه‌های نظارتی استان به دلیل عدم رعایت ضوابط و مقررات قانونی در جذب تعدادی از نیروهای شرکتی شاغل در شهرداری در سال گذشته، مجبور به خاتمه قرارداد با نیروهای مذکور شدیم، لیکن تعداد 6 نفر از نیروهای یاد شده در بررسی مجدد در شهرداری به کار قبلی خود مشغول شده‌اند.

اخبار زنجان

منبع: فارس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org