زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/18 -

آغاز به کار تاسیسات گردشگری زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از آغاز به‌کار هتل‌ها و تمامی اماکن اقامتی، شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری، اقامتگاه های بوم‌گردی و مراکز تفریحی این استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 امیر ارجمند روز پنجشنبه با اعلام این خبر به خبرنگاران افزود: تاسیسات گردشگری استان زنجان می‌توانند فعالیت خود را به تدریج با رعایت دستورالعمل شماره سه پیشگیری از کرونا آغاز کنند.

وی ادامه داد: ارایه خدمات اقامتی، پذیرایی و مسافرتی، رعایت ضوابط بهداشتی و استانداردهای محیطی در چارچوب پروتکلهای ابلاغی می‌تواند علاوه بر فعال سازی صنعت گردشگری، به تامین نیازهای مسافران کمک کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: دستورالعمل شماره سه پیشگیری از کرونا با عنوان "سفر هوشمند: سفر+ سلامت"، از سوی معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دبیر کمیته پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به تمامی مدیریت های این حوزه ابلاغ شده است.

وی تاکید کرد: بازگشایی مراکز تجمع عمومی در تاسیسات گردشگری نظیر سالن‌های همایش، استخر و مواردی از این قبیل شامل این ابلاغیه نمی شوند.

ارجمند بیان کرد: نظارت بر اجرای پروتکل­های بهداشتی تاسیسات گردشگری سطح استان از سوی معاونت گردشگری و سایر دستگاه‌های ناظر افزایش خواهد یافت و عدم رعایت موارد ذکر شده به تعطیلی تاسیسات منجر شده و در صورت ادامه فعالیت مطابق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان خاطرنشان کرد: بازگشایی تاسیسات گردشگری استان، مستلزم اخذ کد رهگیری از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام کتبی تاریخ شروع فعالیت به این مدیریت، همراه با رعایت دقیق ضوابط بهداشتی و استانداردهای محیطی در چارچوب پروتکل‌های ابلاغی است. 

اخبار زنجان

منبع: ایرنا
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org