زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/15 - مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان:

6 هزار و 700 کارگر در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سامانه بیمه بیکاری در استان همزمان با کشور راه اندازی شد و تا به امروز 6 هزار و 700 نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش سایت زنجان محمدرضا یوسفی امروز اظهار کرد: اقدامات مختلفی در راستای مبارزه با کرونا ویروس در استان زنجان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه برخی از مشاغل به لحاظ ماهیت کاری و یا تجمع ارباب رجوع، ممکن بود موجب شیوع ویروس شوند که بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با کرونا تعطیل شدند، افزود: سامانه بیمه بیکاری در استان همزمان با کشور راه اندازی شد و تا به امروز 6 هزار و 700 نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند.

مدیر کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه یک هزار و 700 نفر از افراد ثبت نام شده به اداره کل تامین اجتماعی استان معرفی شده است، تصریح کرد: دولت 5 هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی کرده که امیدوار هستیم شرایط مساعد شود و نیازی به پرداخت این مبالغ نشود و کارگران دوباره مشغول شوند.

وی با بیان اینکه پرداخت کمک هزینه 200 هزار تا 600 هزار تومان بین نیم دهک جامعه که تحت پوشش نهادی نبوده و فاقد درآمد ثابت هستند از دیگر اقدامات به شمار می رود، اضافه کرد: این مبالغ به صورت بلاعوض پرداخت خواهد شد.

یوسفی با تاکید بر اینکه برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، دستورالعمل های مربوط ابلاغ خواهد شد و امکان ثبت نام واحدهای تولیدی متاثر از کرونا در سامانه کارا فراهم خواهد شد.

اخبار زنجان - منبع: عصر زنجان
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org