زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/13 -

وضعیت کرونا در زنجان 60 روز پس از شناسایی اولین مورد مثبت

اولین مورد پرخطر در زنجان براساس نتایج آزمایشگاهی مثبت، ۱۳ اسفند، با دو هفته فاصله از کشور شناسایی شد که این مدت فرصتی را در اختیار استان قرار داد تا اقدامات سرنوشت‌سازی را انجام دهد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
 در این راستا، درخصوص اطلاع‌رسانی در ادارات و سایر نهادها، آموزش‌های خوبی صورت گرفت و تخت‌های بیمارستانی به حد کفایت بررسی و جابجایی بخش‌های بیمارستانی هم فراهم شد و امروز پس از گذشت 60 روز آمار مبتلایان کاهش معناداری را نشان می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی وزارت بهداشت (وب دا)،در طول یک هفته اول ، ۳۰۰ تخت آی سی یو در زنجان آماده و اقدامات دیگر استان‌ها رصد شد و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ درصد جمعیت در مرحله اول غربالگری شده اند و در مرحله دوم هم افراد پرخطر مورد غربالگری قرار می گیرند. طبق آخرین آمار اعلام شده از طرف علوم پزشکی زنجان تاکنون 1003 نفر مبتلای قطعی در زنجان شناسایی شده است که از میان آنها 794 نفر پس از بستری ترخیص و 294 نفر در حال حاضر بستری هستند و تعداد 105 نفر از هم استانی ها در اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند. بررسی آمار روزانه مبتلایان استان که در جدول زیر مشاهده می کنید نشان دهنده این واقعیت است که آمار مبتلایان نسبت به هفته های گذشته کاهش معنا داری یافته است.نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org