زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/11 -

آخرین جزئیات کاروانهای حج تمتع۱۳۹۹ استان زنجان

 برنامه ریزی های حج تمتع سالجاری برابر زمانبندی قبلی و بر اساس حفظ سلامت، عزت، کرامت و امنیت زائرین در حال انجام است.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ابراهیم احدی، مدیر حج و زیارت استان زنجان در خصوص برنامه ریزی حج تمتع سالجاری در استان زنجان گفت:  برابر ظرفیت موجود 1135 نفر در قالب 8 کاروان مدینه قبل در سال 1399 به سرزمین وحی سفر خواهند کرد و با توجه به تکمیل شدن اکثر کاروانها ظرفیت محدودی برای ثبت نام از متقاضیان این سفر معنوی باقی مانده است که با تکمیل آنها برنامه ریزی برای آموزش و اعزام  زائرین آغاز خواهد شد.
ثبت نام از دارندگان قبوض ودیعه گذاری تا 31/3/1386 (دارای اولویت) به صورت غیرحضوری و از طریق سایت reserve.haj.ir  انجام می پذیرد، و متقاضیان می توانند با مراجعه به این سامانه در ظرفیت های خالی کاروان ها ثبت نام کنند.
 لازم به ذکر است برابر اطلاع رسانی قبلی در صورت تکمیل کاروانها، متقاضیانی که پس از تکمیل کاروانها مراجعه نمایند اعزام آنها برای سال بعد موکول خواهد شد.
مدیر حج و زیارت استان زنجان افزود: آموزش‌ قبل از سفر زائرین برابر هماهنگی حوزه فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری به دو شیوه غیرحضوری و حضوری انجام شود و پس از انجام معاینات پزشکی، فرآیند آموزش غیرحضوری آغاز و بعد از آن هم آموزش حضوری در صورت مهیا شدن شرایط، صورت می‌گیرد.
ایستگاه پروازی برای عزیمت و بازگشت حجاج فرودگاه زنجان می باشد و آمادگی های لازم از ناحیه این مجموعه محترم برای ارائه خدمات شایسته زائرین بیت الله الحرام اعلام شده است.
پیرو تاکیدات ریاست محترم سازمان حج و زیارت، برنامه ریزی های حج تمتع بر مبنای معیارهای دقیق علمی و رعایت شاخص‌های سازمان بهداشت جهانی و پروتکل‌های تدوین شده مربوطه انجام خواهد شد.
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org