زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/8 -

انهدام باند کلاهبرداری 22 میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و انهدام باند کلاهبرداری و پولشویی 22 میلیاردی توسط پلیس فتا در زنجان خبرداد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
سردار رحیم جهانبخش اظهار کرد: کارشناسان پلیس فتا با رصد و پايش‌هاي شبانه‌روزي فضای مجازی و دریافت گزارش های مردمی، از فعاليت يکي از متهمان سابقه‌دار در جرم برداشت غيرمجاز و  کلاهبرداری مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی با اعلام اینکه پس از تحقیقات فنی و پلیسی،  عامل اصلی باند شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد تصریح کرد: در بازرسی از حساب های بانکی وی مشخص شد در طول 45 روز بیش از 2 هزار تراکنش مالی در بستر سایت های غیر مجاز انجام شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم یک دستگاه گوشي تلفن همراه، يک دستگاه لپ تاپ، 4 عدد سيم کارت ، 3عدد فلش مموري و 5 کارت بانکي با نام افراد مختلف کشف شد.

سردار جهانبخش اذعان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم با همدستی چند فرد دیگر با تشکیل آی دی با نام های مستعار در فضای مجازی وسوءاستفاده از کارت‌هاي بانکي افراد دیگر، با تطمیع و پرداخت مبالغ به صاحبان کارت های بانکی اقدام به کلاهبرداری و  پولشوئي می کرد.

 وی با اشاره به دستگیری 4 نفر ازاعضای این باند، اظهار داشت: با بررسي‌هاي صورت گرفته مشخص شد گردش مالي بالغ بر 22 میلیارد ریال توسط متهمان در زمینه کلاهبرداری و پولشویی انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه رسیدگی به این پرونده همچنان در دستور کار قرار دارد، تاکید کرد: هموطنان جهت پیشگیری ازهرگونه کلاهبرداری از افشای اطلاعات حساب‌های بانکی خود داری و به توصیه‌های پلیس فتا در انجام تراکنش‌های مالی و اینترنتی توجه کنند.

منبع: پایگاه خبری پلیس
نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org