زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/2/8 - رئیس سازمان صمت زنجان:

کمبودی در خصوص تامین کالاهای اساسی مردم در زنجان وجود ندارد

رئیس سازمان صمت زنجان، گفت: این استان در تامین اقلام مورد نیاز مردم موفق بوده و کمبودی در این زمینه در استان زنجان وجود ندارد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
ناصر فغفوری شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد کرونا در محل استانداری زنجان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه واحدهای صنفی در استان زنجان پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند اجتماعی را رعایت می‌کنند، گفت: این استان نسبت به سایر استان‌ها در این زمینه خوب عمل کرده است.

وی اظهار کرد: محدودیت‌های زمانی در استان توسط واحدهای صنفی به خوبی عمل می‌شود ولی باید بیشتر از این مورد توجه قرار گیرد و رعایت شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان، گفت: این استان در تامین اقلام مورد نیاز مردم موفق بوده و کمبودی در این زمینه در استان زنجان وجود ندارد.

فغفوری با بیان اینکه بازار زنجان خود را به قیمت تنظیم بازار رسانده است، ابراز داشت: قیمت کالاها به خوبی رصد می‌شود و تنها قیمت حبوبات در استان زنجان افزایش یافته است که به زودی این هم رفع می‌شود.

وی به اجرای طرح رزمایش همدلی و مهربانی اشاره کرد و افزود: شرکت ایران ترانسفو زنجان هزار و ۵۰۰ قلم کالا، هیئت رزمندگان استان هزار و قلم کالا بین نیازمندان توزیع شده است.

رئیس سازمان صنعتف معدن وتجارت استان زنجان، تصریح کرد: در استان شش واحد تولیدی در بحث تامین اقلام بهداشتی و درمانی فعالیت می‌کند.

فغفوری با بیان اینکه بیش از ۳۰ بازرس بازار را رصد می‌کنند، افزود: سازمان صنعت و معدن با افرادی که اقدام به گران فروشی بکنند رخورد جدی خواهد کرد.


مهر

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org