زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/2/3 -

مهلت سه ماهه برای مشترکان گاز زنجانی در پرداخت قبض

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همه مشترکان گاز این استان در مناطق شهری و روستایی برای پرداخت هزینه مصرف گاز خود سه ماه فرصت دارند.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +

موسی احمدلو روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به تمهیدات پیش بینی شده به دلیل شیوع کرونا ویروس، مشترکان خانگی، تجاری، صنعتی، کشاورزی در مناطق شهری و روستایی استان سه ماه برای پرداخت قبض گاز مصرفی خود فرصت دارند.
وی تاکید کرد: این فرصت سه ماهه برای پرداخت قبض گاز شامل مشترکان بدهکار نیز می‌شود و این زمان تنفس تا پایان خرداد ماه تعیین شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان گفت: مشترکانی که می توانند هزینه مصرف گاز خود را پرداخت کنند این مهم را انجام دهند تا مبالغ پس از سه ماه انباشته نشود.

احمدلو اظهارداشت: بر اساس اطلاع رسانی های صورت گرفته قرائت کنتورهای خانگی و تجاری گاز تا اطلاع بعدی حضوری، انجام نمی‌شود.
وی تاکید کرد: مشترکان برای اعلام رقم کنتور، دریافت قبض و نحوه پرداخت خود هیچ نگرانی نداشته باشند چرا که شرایط لازم برای ارائه خدمات از طریق بسترهای غیرحضوری فراهم و در دسترس قرار دارد.
به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان، سامانه اینترنتی ارتباط جامع با مشترکان به آدرس www.nigc-zanjan.ir برای دریافت هرگونه انتقاد، شکایت، دریافت، مشاهده قبض، پرداخت آنلاین قبض، اعلام و ثبت رقم گاز مصرفی کنتور در خدمت مردم است.
احمدلو خاطرنشان کرد: نرم ‌افزار موبایلی خدمات الکترونیکی گاز زنجان راه اندازی شده و شهروندان می توانند برای دریافت خدمات الکترونیکی شرکت و امکانات خدماتی بیشتر، به آدرس zanjan.artadata.ir مراجعه و خدمات مورد تقاضای خود را دریافت کنند.
وی راه‌های ارتباطی مشترکان با شرکت گاز را از طریق تلفن گویای ۳۳۱۴۶۶۰۱ تا ۶۴۹ بیان کرد و افزود:  این خط های ارتباطی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شهروندان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت:  شماره تلفن های ادارات گاز امور مشترکان شهرستان زنجان در خصوص بررسی نامه ها و رسیدگی به امور مشترکان و تعدیلات شماره ۳۳۱۴۶۵۷۹،  اشتراک پذیری و ثبت تغییر نام  به شماره ۴۲۳ و۳۳۱۴۳۴۳۴، می باشد.
احمدلو شماره تماس میز خدمت را ۳۳۱۴۶۵۷۹ بیان کرد و ادامه داد: رسیدگی به تعدیلات، واحد بندی و خرابی کنتور به شماره۳۳۱۴۶۳۷۱، رسیدگی به امور کنتور خوانی، خراب کنتور و تسویه حساب به شماره ۳۳۱۴۶۴۱۶ است.
به گفته وی شماره رسیدگی به کارهای وصول مطالبات و مشترکان ۳۳۱۴۶۳۹۷، وصول مطالبات و گاز بتن ها ۳۳۱۴۶۵۳۱ از دیگر راه‌های مورد نظر ارتباط از راه دور مردم با شرکت گاز استان زنجان است.
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: شماره تلفن های امور مشترکان دیگر شهرستان ها نیز از سایت https://nigc-zanjan.ir قابل دریافت است.
 احمدلو تاکید کرد: شماره تماس ۱۹۴ امداد گاز نیز به صورت ۲۴ ساعته در همه شهرستان های استان آماده خدمات است.


ایرنا

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org