زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/2
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
سامانه پرداخت تلفنی قبض آب استان زنجان
2/2
بکوشیم برق‌یار باشیم
بکوشیم برق‌یار باشیم

1399/1/25 -

پرداخت تسهیلات بدون بهره به کارگاه های صنایع دستی استان زنجان

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: تسهیلات بدون بهره به کارگاه های صنایع دستی استان زنجان در قالب بسته های حمایتی دولت پرداخت خواهد شد.
+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
امیر ارجمند در زمینه نقش تولیدات صنایع دستی در سال «جهش تولید»، اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال جدید به عنوان سال «جهش تولید» از سوی مقام معظم رهبری، کمیته ای با همین عنوان در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان تشکیل شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه های مختلفی در حوزه گردشگری و صنایع دستی در کمیته جهش تولید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان تدوین شده است، تصریح کرد: گام های خوبی در این راستا پیش بینی شده است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه صنایع دستی استان دارای پنج رشته شاخص از جمله چاقو، مس، ملیله، زیورآلات و ... است، اضافه کرد: سال گذشته حجم بزرگی از صادرات محصولات صنایع دستی به این رشته ها اختصاص داشت.

وی با تاکید بر اینکه در سال جاری برنامه های مختلفی در حوزه های بازاریابی، تبلیغات، تهیه مواد اولیه، رفع موانع تولید و موانع فروش خواهیم داشت، ادامه داد: در راستای حمایت از صنعتگران و کارگاه های صنایع دستی استان هم، دولت تسهیلات بدون بهره پیش بینی کرده است.

ارجمند همچنین از بخشودگی مالیاتی برای صنعتگران صنایع دستی خبر داد و گفت: بخشودگی اجاره بهای برخی از ابنیه های متعلق به میراث فرهنگی طی ماه های اسفند 98 و فروردین 99 از دیگر اقدامات حمایتی است.

وی با اشاره به برنامه ریزی دولت برای تدوین بسته های حمایتی در حوزه صنایع دستی، ادامه داد: به محض ابلاغ این بسته ها، در استان زنجان هم عملیاتی خواهند شد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در زمینه توسعه صادرات محصولات صنایع دستی هم با تاکید بر اینکه ممانعتی در رابطه با صادرات چمدانی وجود ندارد، افزود: فقط باید این نوع صادرات ساماندهی و ثبت شود.

نظرات شما:
اخبار سایت زنجان

پیام شما:

  
اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org