زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
logo

اخبار استان زنجان


1/2
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
ویترین خدمات الکترونیک ادارات زنجان
2/2
تریبون آزاد زنجان
تریبون آزاد زنجان

1399/1/20 - استاندار زنجان:

طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان فروردین ادامه دارد

استاندار زنجان گفت: در دو روز آینده مردم از خانه بیرون نیایند تا بتوانیم زنجیره انتقال را مدیریت کنیم.

+drow.ItemArray.GetValue(6).ToString() +
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ فتح الله حقیقی در جلسه ستاد مبارزه با ویروس کرونا در استان زنجان گفت: اجرای طرح های فاصله گذاری اجتماعی و نمونه گیری سرپایی نتایج مثبتی در پی داشت که لازم است مردم همچنان مراعات کنند و به دستورالعمل های اعلامی از سوی وزارت بهداشت عمل نمایند.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اجرای طرح نمونه گیری بیماران سرپایی برای بیماری یابی افزود: استان زنجان بعنوان پایلوت انتخاب شد تا مراجعه افراد به بیمارستان ها کاهش یابد و علاوه برآن متوجه شدیم برخی از مناطق استان که سفید بودند درصد قابل توجهی از جمعیت آنها کرونا مثبت هستند و در خانه ها قرنطینه شدند.
استاندار زنجان ضمن تبریک میلاد با سعادت امام زمان (عج) تاکید کرد: هیچ برنامه تجمعی برای برگزاری جشن این روز بزرگ نخواهیم داشت و امیدواریم تمام هیئات مذهبی استان این موضوع را رعایت کنند و در ضمن طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان فروردین با قوت و قدرت اجرا می شود.
او معتقد است اگر امروز دستورالعمل های بهداشتی رعایت نشود و مردم بدون دغدغه در شهر تردد کنند آثار آن چندروز دیگر مشخص خواهد شد و چیزی جز افزایش تعداد مبتلایان به کرونا نیست، پس نباید کرونا را شوخی گرفت.
وی ادامه داد: با همراهی مردم توانسته ایم کرونا را مدیریت کنیم و نمونه بارز آن روز ۱۳ فروردین بود که مردم با اخلاق ما از خانه ها بیرون نیامدند و طبق آمار توانسته ایم ۵۴ درصد بستری بیماران در بیمارستان ها را کاهش دهیم.
استاندار زنجان همچنین از فرمانداران خواست مبادی ورودی و خروجی شهرها را با دقت و سخت گیری تمام کنترل کنند و هیچ خودروی غیر بومی حق ورود به شهرهای استان زنجان را ندارد.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org