زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان

اخبار استان زنجان

بخش اخبار سایت زنجان ، برای سهولت دسترسی و تسریع در آگاهی بخشی به مخاطبان توسط کارشناسان تیم سایت زنجان فعالیت می کند. بخش اخبار زنجان ، مهمترین خبرها و رویدادهای روزانه را در قالب خبر تولید یا از معتبرترین منابع خبری برای مخاطبان سایت زنجان باز نشر می کند.


1/1
پویش واکسن یادآور کرونا
پویش واکسن یادآور کرونا

1401/7/14 -

تابستان امسال بدون خاموشی سپری شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، گذر موفق و بدون خاموشی از تابستان 1401 را نتیجه برنامه‌ریزی دقیق و همکاری همه مشترکان برق دانست.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان،پیام جوادی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تقدیر از همکاری همه مشترکان برق در سطح استان گفت: گذر موفق از اوج‌بار تابستان نتیجه برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از تجربیات سال‌های پیش بود که خوشبختانه امسال با ارائه برنامه‌های ویژه وزارت نیرو در قالب 100 اقدام اساسی، گام بلندی در کاهش ناترازی تولید و توزیع برق در سطح کشور برداشته شد.

1401/7/7 -

سدمعبر کلاف سردرگم شهری

سدمعبر را می‌توان تخلفی آشکار در بیشتر شهرهای ایران دانست که مسوولان و شهروندان به شکل روزمره با آن درگیرند.

1401/6/21 - مدیر پروژه ۵۸۴ واحدی سایت ثمین ۲ نهضت ملی مسکن خبر داد:

اتمام اجرای شبکه آبرسانی به پروژه ثمین ۲ در شهر زنجان

مدیر پروژه ۵۸۴ واحدی سایت ثمین ۲ نهضت ملی مسکن، با اشاره به احداث شبکه آبرسانی به پروژه ثمین ۲ در شهر زنجان، گفت: برای  اجرای این پروژه تاکنون ۹۰۰ میلیون تومان هزینه شده و بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. 
1401/6/15 -

بازدید وزیر کشور از پروژه‌های مسکن ملی زنجان

واحدهای کوی نصر تحویل متقاضیان خواهد شد
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با ارائه گزارشی از روند ساخت پروژه‌های نهضت مسکن ملی گفت: پروژه‌های در حال ساخت نصر از یک ماه دیکر تحویل متقاضیان خواهد شد.
1401/6/13 -

۴۳ واحد تعطیل در زنجان احیا شده و به چرخه تولید بازگشته است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه از مهر سال گذشته حدود ۴۳ واحد تعطیل شده احیا و به چرخه تولید بازگشته است گفت: بخشی از این واحدها با ورود یک سرمایه‌گذار جدید احیا شده، بخشی هم با حل مشکلات حقوقی و مابقی هم با دستور استاندار برای پیگیری حل و در چرخه تولید قرار گرفته است.
1401/6/13 -

استقرار اورژانس زنجان در مرز مهران

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: کارشناسان اورژانس به همراه چند دستگاه آمبولانس به ایلام و مرز مهران اعزام شده اند.

1401/6/6 -

پروژه انتقال پساب تصفیه شده شهری به مجتمع راشا کاسپین ایرانیان افتتاح شد

پروژه انتقال پساب تصفیه شده شهری به مجتمع راشا کاسپین ایرانیان برای استفاده در خطوط، تولید با حضور وزیر دادگستری افتتاح شد.
1401/6/6 -

تمدید زمان ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی تا 8 شهریور 1401

 دکتر میر نریمان یوزباشی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با اعلام این خبر افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان با افزایش 60 درصد تعداد کدرشته محل نسبت به بهمن 1400، در 164 کد رشته محل در مقطع های کاردانی و  کارشناسی ناپیوسته در چهار گروه آموزشی، نسبت به جذب دانشجو اقدام نموده است و با توجه به استقبال گسترده متقاضیان و مطابق با هماهنگی های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ثبت نام تا 8 شهریور سال 1401 تمدید شده است.
1401/6/4 -

یازده پروژه با اعتباری بالغ بر 7410 میلیارد ریال درهفته دولت به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای زنجان درجمع خبرنگاران گفت: یازده پروژه با اعتباری بالغ بر 7410 میلیارد ریال درهفته دولت به بهره برداری می رسد.

1401/6/3 - در نخستین روز هفته دولت:

کمربندی شمالی زنجان کلنگ زنی شد

در نخستین روز از هفته دولت پروژه مهم کنار گذر و کمربندی شهر زنجان با برآورد هزینه ۳ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان به طول ۲۵ کیلومتر کلنگ زنی شد.


اخبار استان زنجان

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org