زنجان

سایت زنجان اخبار زنجان تریبون آزاد زنجان خدمات الکترونیک زنجان گردشگری زنجان خواندنی های زنجان
لوگو سایت زنجان

تماس با سایت زنجان.

سایت زنجان با محوریت اطلاع رسانی و معرفی اماکن دیدنی استان زنجان، انتشار خبرهای استان ، معرفی آداب و رسوم و جاذبه های گردشگری ، بناهای تاریخی استان زنجان و .... توانست در سال های اخیر رتبه نخست بازدید الکسا را از آن خود کند و به پر مخاطب ترین سایت اطلاع رسانی استان تبدیل شود.

 در سال ۱۳۹۸ تیمی متشکل از خبرنگاران متعهد و مجرب و نیز مهندسان حوزه فناوری اطلاعات و آی تی به سایت زنجان اضافه شدند و با مدیریت جدید این سایت، به سمت ارائه خدماتی نوین برای شهروندان استان زنجان گام برداشته است.

سایت زنجان توانست با شرکت در جشنواره مطبوعات جشنواره بین المللی آش، جشنواره غذای اکو نمایشگاه های گوناگون در سطح شهر و .... کمک کرد تا در حوزه برندینگ و شناساندن خود به مخاطبان گام‌های موثری بردارد.

از ابتدای سال ۱۳۹۹ سایت زنجان در اقدامی نوین و موثر ، با تجمیع خدمات دولت الکترونیک که توسط سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی ارائه می گردند ، به عنوان خدمتی نوین با نام خدمات الکترونیک دولت به سهولت و منسجم در دسترس مردم استان زنجان قرار داده است .

سایت زنجان در قالب جدید خود علاوه بر قسمت خدمات دولت ، بخش خبر های زنجان را بارگذاری کرده است. سایت زنجان می‌کوشد علاوه بر تولید محتوا از موضوعات مهم روز توسط خبرنگاران سایت ، همه روز خبرهایی که برای مردم مهم و تاثیرگذار هستند را از بین دهها خبرگزاری و پایگاههای خبری گلچین کرده و به مخاطبان خود ارائه کند.

با ما در ارتباط باشید.

زنجان، میدان شورا،
مرکز رشد واحدهای فناور، واحد 3
تماس با مدیر سایت زنجان امید کمالی شماره تماس: 09149408913
پشتیبانی و تبلیغات: Support@Zanjan.org

با ما تماس بگیرید.

مشکلات، دغدغه ها و پیامهای خود در خصوص مسائل اجتماعی و شهری را در بخش تریبون آزاد زنجان مطرح نمایید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

تماس با ما
تبلیغات
پایگاه خبری-تحلیلی تریبون زنجان
آدرس: زنجان، میدان شورا، جهاد دانشگاهی، مرکز واحدها فناور، واحد 3
تلفن:33764230-024
Support @ Zanjan.Org