سایت زنجان

logo

اخبار استان زنجان


1/2
دستگاه هشدار هوشمند هیوا
2/2
سال «جهش تولید»

1399/1/5 -

تعطیلی بازار‌های روز زنجان تا ریشه‌کنی بیماری کرونا/ ضدعفونی معابر به صورت مستمر انجام می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره اینکه بازار‌های روز زنجان تا ریشه‌کنی بیماری کرونا تعطیل خواهد بود گفت: عملیات گندزادیی روزانه و به صورت مستمر در زنجان انجام می‌شود.
غلامحسن احمدی با اشاره به اینکه عملیات سمپاشی به صورت مستمر روزانه در سطح زنجان انجام می‌شود اظهار کرد: همچنین ضدعفونی ناوگان‌های شهری نیز به صورت مداوم ادامه دارد.

وی در مورد تعطیلی بازار‌های روز در سطح شهرستان بیان کرد: بازار‌های روز تا ریشه کنی کامل بیماری کرونا تعطیل بوده و به هیچ عنوان این بازارها تا پایان بیماری فعالیتی نخواهند داشت.

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با تاکید براینکه فرهنگ مقابله با بیماری کرونا در بین مردم ایجاد شده است افزود: خیلی از مردم و جوانان به صورت خودجوش به میدان مقابله با بیماری کرونا وارد شدند و بسیجیان نیز در این حوزه خوب درخشیدند و بسیار خوب پای کار آمدند.

وی با تاکید براینکه جلو فعالیت دستفروشان در سطح شهر نیز گرفته شده است عنوان کرد: شهرداری اقدامات لازم برای جلوگیری از تجمعات در سطح شهر اقدام کرده و مردم نیز در این زمینه همکاری بسیار خوبی را داشتند.

احمدی بیان کرد: بازارهای روز تا زمان اعلام رسمی ریشه کنی بیمای کرونا تعطیل خواهد بود و امیدواریم با همت و تلاش و همبستگی بتوانیم این بیماری را ریشه کن کرده و همه فعالیت‌ها به روال عادی برگردد.

نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

آدرس: زنجان، میدان شورا
تلفن:33443344-024
info @ Zanjan.Org