سایت زنجان

logo

اخبار استان زنجان


1/2
دستگاه هشدار هوشمند هیوا
2/2
سال «جهش تولید»

1398/12/27 - رئیس سازمان صمت استان زنجان:

عزم صنعتگران استان زنجان در جهت غلبه بر ویروس کرونا

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: صنعتگران استان زنجان همگام و همراه با تلاشگران حوزه سلامت، همت و عزم جدی خود را در جهت تولید اقلام مورد نیاز برای غلبه بر ویروس کرونا به کار بسته اند.
ناصر فغفوری اظهار کرد: تلاش می کنیم با استفاده از توانمندی های داخل استان، مواد اولیه واحدهای تولید ماسک و مواد ضد عفونی را تولید کنیم تا در چرخه تولید این اقلام مشکلی بروز نکند.

وی با اشاره به تجهیز نقاهتگاه های استان اظهار داشت: با حضور خیرین سلامت در حوزه صنعت،معدن و تجارت قسمت اعظم نیازهای محل نقاهتگاههای اماده شده را تامین خواهیم کرد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان یادآور شد: پشتیبانی از واحدهای تولید کننده اقلام بهداشتی مورد نیاز در مبارزه با کرونا ماموریت اصلی سازمان صنعت،معدن و تجارت است که ضمن تحقق آن و در کنار خیرین سلامت ، نیازهای مراکز بهداشتی از قبیل تختهای بیمارستانی،پتو و ملافه را هم به فضل خداوند متعال تامین خو اهیم کرد.

وی عنوان کرد: سرمایه گذاران حوزه صنعت استان با تغییر در خط تولید خود و تامین نیازهای حوزه بهداشت ، درخواستهای مراکز بهداشتی استان را به صورت کامل تامین می کنند.

فغفوری خاطر نشان ساخت: در جهت تامین بهداشت و انجام اقدامات ایمنی در مراکزی مانند نانوایی ها ، با همراهی خیرین حوزه صنعت استان اقلام مورد نیاز تامین و به مرور در اختیار آنان قرار می گیرد.
نظرات شما:

پیام شما:

  با ما تماس بگیرید.
  ارسال پیامما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید..

Card image Card image Card image Card image Card image

© سایت جامع استان زنجان

آدرس: زنجان، میدان شورا
تلفن:33443344-024
info @ Zanjan.Org